Strona główna

• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/stawiski.pl/parafia.stawiski.pl/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/stawiski.pl/parafia.stawiski.pl/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/stawiski.pl/parafia.stawiski.pl/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/stawiski.pl/parafia.stawiski.pl/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/stawiski.pl/parafia.stawiski.pl/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/stawiski.pl/parafia.stawiski.pl/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/stawiski.pl/parafia.stawiski.pl/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

Witamy na naszej parafialnej stronie

Rekolekcje dla dzieci (dzień 1)

W dniach 8,9 i 10 marca uczniowie gimnazjum oraz Zespołu Szkolno- Przedszkolnego przeżywali szkolne rekolekcje wielkopostne. Grupa ewangelizacyjna składająca się z dwóch sióstr zakonnych s. Justyny i s. Miriam oraz Kasi i Asi prowadziła rekolekcje dla dzieci i młodzieży. Trzy dni wspólnej modlitwy, katechezy, śpiewu, doświadczenia wspólnoty sprawiły, że Bóg jeszcze bardziej zagościł w naszych sercach. Szkoła podstawowa przeżywała pierwszy dzień swoich ćwiczeń duchowych pod znakiem Maryi zaś uczniowie gimnazjum odkrywali jak ważna jest rola ucznia Jezusa. Drugi dzień rekolekcji to rozważanie przez uczniów szkoły podstawowej na nowo prawdy co uczynił dla nas Jezus na Krzyżu?, zaś uczniowie gimnazjum zatrzymali się przy bracie Albercie Chmielowskim i jego dziele. Ostatniego dnia głównym punktem rekolekcji była kończąca Eucharystia. Bogu niech będą dzięki za ten piękny czas.

Półkolonie 2017 - Dzień 5

Półkolonie 2017 - Dzień 4

Półkolonie 2017 - Dzień 3

Półkolonie 2017 - Dzień 1

Spotkanie wigilijne Kościoła Domowego

Półkolonie parafialne 2017

W tym roku już po raz czwarty w naszej parafii zostały zorganizowane półkolonie feryjne dla dzieci i młodzieży. W dniach 23-28 stycznia na plebanii prawie setka rozentuzjazmowanych młodych chrześcijan poprzez zabawę, śpiew i taniec chwaliła Boga, a także rozwijała w sobie wartości wynikające ze specyfiki owego miejsca. Pierwszy dzień ferii upłynął nam pod znakiem integracji. Zostaliśmy podzieleni na sześć grup oraz skierowani do naszych animatorów-opiekunów. Każda drużyna musiała wybrać sobie nazwę, wymyślić zawołanie oraz ułożyć wiersz lub piosenkę. Drugiego dnia wybraliśmy się na lodowisko do Białegostoku, gdzie część z nas nauczyła się jeździć na łyżwach, a pozostali doskonalili swoje umiejętności łyżwiarskie. W drodze powrotnej zmęczeni, ale szczęśliwi posililiśmy się w McDonaldzie. Środa była dniem gier i zabaw. Ku zdziwieniu opiekunów i animatorów, największą popularność i przychylność dzieci zdobyła gra siłowa- tzw. "Dentysta".

Orszak Trzech Króli

Subskrybuje zawartość